PİSLİK BUNLAR

“Deli Hoca’nın oğlu” , 70’ e merdiven dayadığı halde hala saç-kaş ve bıyıkları Soma Kömürü gibi kapkara olan adam, Müslümanlardan dolandırılan
“Sadaka paraları” ile kurulan haram televizyonuna çıktı ve göğsünü gere-gere “Müzakereler başarılı olarak devam ediyor, işin sonuna geldik” dedi!

Genetik harikası olan bu adam “aklını kaybetmediğine” göre, ya hayal ya da ihanet içindedir.
Güneydoğu’da devlet otoritesi kalmamış, yollara-köylere-beldelere-ilçelere
PKK Narko-Terör örgütü hâkim olmuş, istediği gibi haraç alıyor, gençleri dağa kaldırıyor, Türk Askerine uzun namlulu silahlarla ateş açıp yaralıyor ve öldürüyor. Adam bunları görmek istemiyor ve müzakereler başarılı olarak devam ediyor, diyebiliyor.

Herkesin şunu iyi anlaması şarttır;
Türk Milleti, AKP’ nin Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilebilmesi karşılığında, PKK ile Türk Vatanı üzerinden pazarlık yaptığını net olarak görmeye başlamıştır.
Bu ihanetin cezası Yüce Divan veya Divan-ı Harptir. Türk Milleti 10 Ağustos’ta o sandığı sizin kafanıza geçirecek ve sizden bu ihanetlerin hesabını Türk Yargısı önünde soracaktır.

Sırrı Süreyya Önder;
Bizim kişiliksiz yalaka basının parlattığı, sırtını 54 bin insanımızın yok olmasından sorumlu bebek katili Öcalan’a dayamış ve onun postacılığını yapan bir Türk düşmanı.
Sözüm ona bir sanat adamı! Dinlediğiniz zaman Erdoğan mı yoksa Süreyya mı konuşuyor diye şaşkınlıkla izlediğiniz bir kabadayı bozuntusu. PKK Narko-Terör örgütünün bir numaralı savunucusu!

Çocukları kaçırılan ana-babalar Diyarbakır Belediyesi önünde eylem yapıyorlar, HDP’ den çocuklarını istiyorlar, üstüne her gün bir araba sopa yiyorlar, bu sepet bunları görmüyor ve “PKK çocukları kaçırmadı, kendileri gitti ULAN” deme densizliğini yapabiliyor!

Artist Süreyya’ya şunları soralım;
-PKK Narko-Terör örgütünün katlettiği bebekler-çocuklar için şimdiye kadar
tek söz söyledin mi?
-PKK’nın sattığı uyuşturucu sebebiyle ölen on binlerce genç, senin için yok hükmünde midirler?
-PKK’nın kaçırıp tecavüz ettiği, sonrada öldürdüğü küçük yaştaki Kürt kızlarını
hiç işitmedin mi? Suçsuz- günahsız bir insanın canını almanın ağırlığının, insan olan tarafından taşınamayacağını biliyor musun?
-PKK’ nın anasız-babasız bıraktığı bebelerin acılarını bir gün olsun hissettin mi?

Be vicdansız-kalpsiz adam, bir film de bu günahsız bebeler için yapsana!
“Ben akan kanı durdurmak için çalışıyorum” yalanının arkasına saklanacağına, PKK’ ya “Silah bırakın” desene! De bakalım o silahı nerene sokacaklar?
CNN televizyonunda konuştuğun üslupla, Kandil’de sıradan bir takım komutanına karşı konuşabilir misin? Konuştururlar mı?
Savunduğun PKK’ nın öldürdüğü bebelerin kanları senin de üstündedir.
Kürt kardeşlerimizle bizi birbirimize düşürmeye çalışan sen ve senin gibilere de, demokratik rejim içinde ve Türk Yargısı önünde çok yakında hesap sorulacaktır.
Bu mesele öyle veya böyle bu nesil tarafından çözülecektir. Bu çıbanın kökünü bu nesil olarak kurutup, çocuklarımıza herkesin göğsünü gere-gere
Ne Mutlu Türküm Diyene” diye haykırabildikleri bir Türkiye bırakacağız.

Sırrı Sakık;
Bu kişinin ne olduğunu öğrenmek isteyenler, PKK ‘nın ikinci adamı ve ağabeyi Şemdin Sakık’ın yazdıklarını okusunlar.
Allah’ın defalarca çarptığı, fakat bir türlü akıllanmayan bu sepet, Ağrı Belediye Başkanı seçilince derhal içindeki zehri kusmaya başladı.
Ağrı Merkez’de bulunan “Pilotlar Anıtını” kaldıracağını, Kurtuluş Savaşımızda Büyük Atatürk’ün silah arkadaşı olan Kazım Karabekir’in adını da sileceğini söylemektedir.
Türk Milletine düşman olan ve Türk Milletinin değerlerine açıkça hakaret etmekten çekinmeyen bu sepete Erdoğan gereken cevabı verebilir mi? Veremez, korkar! Milli hassasiyetleri olan bir hükümet işbaşında olsa, bu kişi derhal görevden alınıp Türk Yargısına havale edilirdi. Başbakan Erdoğan ve
AKP Hükümeti de işlenen suça ortak olmuşlardır.

Değerli Okurlar;
Kaçınılmaz sona doğru yaklaştıkça, her şey gün ışığına çıkmakta, karanlıklar aydınlanmaktadır. Artık bu olaylar siyaset-parti meselesi olmaktan çıkmıştır. Herkes yerini belli etmelidir.
PKK’dan yana olanlar Öcalan-Erdoğan Ortaklığının yanında yer almalıdır.
Türk Devleti-Türk Milleti- Türk Demokrasisinden yana olanlar da, 10 Ağustos’ta bir ve beraber durmalıdırlar.
Görelim bakalım; PKK ve destekçisi AKP mi yaman, Türk Millet mi yaman…

Sağlık ve başarı dileklerimle 04 Haziran 2014
Rifat Serdaroğlu

3 thoughts on “PİSLİK BUNLAR

  1. PİSLİK BUNLAR

  2. Yalova’da ortak adaya oy verilince seçim farklı kazanıldı, demekki oluyormuş Artık AKP’ye körü körüne oy verenler, bu vatanın dilim, dilim giderek bölündüğünü, PKK teröristlerinin, mv sıfatıyla da olsa değişmediğini, başbakanın gömlek değiştirdim demesine rağmen asla değişmediğini, BOP eşbaşkanı görevini başarıyla yürüttüğünü görme zamanları gelmiştir. İşi AKP’ye yardakçılık yaparak tıkırında gidenler, 17 Aralıkta ortaya çıkan yolsuzluklar karşısında başbakanın kendisini ve çocuklarını olaydan sıyırmak için en yakınındakileri bile anında harcadığını, yıllarca devletin içine Fethullah Gülen’le birlikte soktuğu müritleri nasıl bir anda vatan haini ilan ettiğini görmüyorlar mı? Aslında normal sistemde pek de önemi olmayan Cumhurbaşkanlığı seçimi bu gün ülkenin var ya da yok olması aşamasına gelmiştir. Çünkü Tayyip kazanırsa diktatörlüğünü ilan edeceğini açıkça belirtmektedir. İşt o zaman güzel ülkemiz küçük parçalara bölünüp, emperyalistlere hazır lokma haline getirilecektir. O nedenle AKP ve başındakine oy verenler bir daha düşünmelidirler. Gemi battığında gemiyi en son kaptan terk eder kuralı burada işlemeyecektir. Ülke battığında kaptan çoktan aldırdığı uçaklarla ülkeyi terk etmiş olacaktır. Bunun vebali de oy verenlerde kalacaktır. Vicdan muhasebesi yapma zamanı gelmiştir, artık düşünün ey millet…

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s