GÖR ARTIK TÜRK MİLLETİ

Defalarca denenerek, araştırılarak kesinleşmiş doğrular vardır.
Akıl-mantık sahibi insanlar bu doğruları tartışmaz, uygular.
Bu doğrulardan bazıları “Bilimsel gerçek”, bazıları “Atasözü”, bazıları “Özlü sözler” olarak adlandırılır.

Örneğin;
-Dünyanın hiçbir demokratik devleti, elinde silah olan terör örgütüyle müzakere yapmaz.
-Alışmış, kudurmuştan beterdir.
-Ne yaparsanız yapın, köpek b.k yemekten vazgeçmez.
-Çalan insan aç olduğu için değil, hırsız olduğu için çalar.

Hadi gelin bu doğrulara günümüzden örnekler verelim;
-PKK, dünyanın kabul ettiği bir “Terör Örgütüdür.”
-PKK, Avrupa’da en büyük miktarda uyuşturucu ticareti yapan ve bundan milyarlarca dolar kazanan bir kaçakçı örgüttür.
-PKK, para karşılığı profesyonel tetikçilik yapan, para için insan öldüren vahşi
bir örgüttür.
-PKK, para karşılığı organ kaçakçılığı yapan, gençleri öldürüp organlarını çalan bir örgüttür.
-PKK, Türkiye’ye rahat vermek istemeyen devletlerin istihbarat örgütlerinin bölgemizdeki işlerini para karşılığında gören, kanlı ellerin maşası bir örgüttür.
-PKK, Türkiye-İran-Irak-Suriye’den koparılacak parçalarla “Kürdistan Devletini” kurmak için çalışır. Tek amacı bu bölgede bir “TERÖRİST” ve “KAÇAKÇI” devlet yaratmaktır. Barzani gibi…

*Siz, tüm ülkede demokratik standartları herkes için yükselteceğinize, ülkenizin ekonomisini sağlamlaştırıp gelir adaletsizliğini ortadan kaldıracağınıza, bölgedeki feodal yapıyı yok edecek, kadını köle olmaktan kurtaracak önlemler alacağınıza elinden silah bırakmayan bu çete ile “Çözüm Süreci” diye müzakere ediyorsanız, siz ya aptalsınızdır ya da hainsinizdir. Bunun üçüncü bir şıkkı yoktur.

-Kandil-Türkiye-Avrupa-Amerika’daki PKK Baronları, uyuşturucu ve diğer işlerden kazanılan paralarla çok lüks bir hayat sürmektedirler.
Milyarlarca dolar paranın üstüne oturan bu şerefsizler, Kürt gençlerinin hayatlarını çalmaktan, onları ölüme göndermekten, yaşadıkları lüksten asla vazgeçmezler.
Siz bu milyarder baronların, “Çözüm Süreci başarıya ulaşsın, bizde Türkiye’de özgürce sade bir hayat sürelim” demelerine inanıyorsanız, ya aptalsınızdır ya da hainsinizdir. Bunun üçüncü bir şıkkı yoktur.
Öcalan’ın bunlara söz dinletmesi imkânsızdır! Selahattin Demirtaş ve Sinemacı Süreyya gibi piyonlar bu baronların yanına bile yanaşamazlar…

*Kişi helal kazancı bilmiyorsa, tüm hayatı boyunca avanta ve yardım ile yaşamaya alışmışsa, ona dünyanın en güzel işini kurup “Geç bu işi sürdür, helalinden yaşa” deseniz de, o çalışmaz.
Çünkü hırsızlık parasına, avantaya, harama boğazına kadar batmıştır. O artık haram yaşamaya alışmıştır, helal iş helal kazanç onu bozar. Bu kişi aç olduğu için çalmaz, hırsızlık ruhuna işlediği için çalar ve bunun için gerekiyorsa devleti bile kullanır.

-Ülke, kan gölüne dönmüş, onlarca insanımız öldürülmüş, yüzlerce vatandaşımız yaralanmış, binden fazla bina-okul yakılmış, binlerce araç kundaklanmış,
İl Emniyet Müdürü ve çalışma arkadaşlarına şehir içinde otomatik silahlarla ateş açılmış, polislerimiz şehit olmuş, kimisi ağır yaralanmış.
Bu feci durumda Bakanlar Kurulu toplanıyor ve İstanbul-Etiler’deki Polis Meslek Yüksek Okulunun kapatılması ve bu araziye AVM (alış veriş merkezi) yapılması kararını alıyor.
25 Aralık Yolsuzluk-Hırsızlık-Rüşvet operasyonu sırasında ses kayıtlarını dinlediğimiz, Bilal Oğlan-Yasin El Kadı- Usame Kutub ortaklığı artık bu arazide AVM yapıp, milyarlarına milyarlar katabilecekler!
Bunlar aç oldukları için mi, devletin arazisine çöküyorlar?
Yoksa hırsızlık damarlarına işlediği için mi çalıyorlar? Yuh olsun yuh…
Başta Davutoğlu-Bülent Arınç-Ali Babacan olmak üzere, diğer bakanlar kimin baskısıyla bu karara imza attılar dersiniz?

Eyy Türk Milleti;
Lütfen gözünün önünde gelişen bu olayları gör artık. Söz konusu olan senin vatanındır, hani çocuklarınızdan, torunlarınızdan emanet aldığın vatan toprağıdır.

Al eline “Çözüm Süreci” denen bu yılan torbasını, sana bunu dayatanların kafasına geçir.

Sağlık ve başarı dileklerimle 11 Ekim 2014
Rifat Serdaroğlu

5 thoughts on “GÖR ARTIK TÜRK MİLLETİ

 1. GÖR ARTIK TÜRK MİLLETİ

 2. Bu millet her şeyi görüyor sayın bakanım,ama görmek işine gelmiyor, çünkü adam tayyibe midesinden bağlanmış, köydeki adamda sağılan inek yok, ama cebinde bankamatik kartı var..süt teşvik parası çekiyor, yeşil kartı var makarnası kömürü ayağına geliyor..
  Bu adamı kesseniz başka birine oy vermez..
  Herifçioğlu daha 2010 yılından, 2014 yılında cumba olacağınını gayet iyi bildiği için uçan saray siparişi veriyor..Gül cumbasının bundan haberi bile yok..
  Türkiye maalesef böyle yönetiliyor artık.

 3. Banu Avar Hanimin verdigi habere göre,Suriyeli muhalifler Türkiye tarafindan egitilecekmis silah ve techizatle Suriye´ye gönderilip ISID´e karsi savascaklarmis..Emperyalizmin usagi ve Ortadogu batakliginin bir parcasi olduk artik geri dönüs yok.Bizde de ayni Irak da oldugu gibi tüm Terör örgütleri istedikleri gibi her yerde eylem yapip, bombalar patlatacaklar Cok agir bedelli günler Ülkemizi bekliyor Suriye de, sanki bize karsi öyle uslu oturup bekliyecekmis gibi saniyorlar. Muhtesem Ikili ise,CHP yi suclama, asil SUCLULARI gözden kacirmaya calisiyorlar.Türkiye cok sakinmis gibi Acilislar pesindeler.Sizin de belirttiginiz gibi asli görevleri ve uzmanliklari olan; YALAN DOLAN, TALAN, HAINLIK HIRSIZLIK pesindeler. Bu Cennet Vatani Cehenneme ceviren ve destek veren herkesi ALLAH helak etsin.

 4. Bu kadar vurdum duymaz bir topluluğa her şey mübahtır. Biz bir yerlerimizi yırtalım 4 sene boyunca,bu vurdum duymazlar seçim sandığıunda hep AKP desin! Bu kadar mı aklınızı kiraya,düşüncenizi RTE’ye mi verdiniz ey AKP ci oy verenler?! Her geçen gün ayağımızın altındaki zemin kaymakta olduğunu ne zaman anlayacaksınız? Cumhurbaşkanı olmuş adam,halen muhalefete,parelele çatıyor. Hani tarafsız ve partisiz cumhurbaşkanı? Sen ettiğin yemine,verdiğin söze,konuştuğun ifadelere asla uygun davranmayan kişisin RTE ve şiddetle protesto ediyorum.Sanki her şeyi kendi biliyor,ülkeye ayar veriyor. Din ve ahlak bişlgisi dersi ile matematik ve fen derslerini yaptığın komik ve gülünç,aynı zamanda utanılacak mukayesen dünyaya eğlence oldu.Bunu söyleyen Cumhurbaşkanı! Çok gerginim çoooook!

 5. ya rıfatcım… 2004 ten beri bağırıyoruz… atlarına binip gidenler, at gözlüklerini miras bırakmış… at gözlüğü ile bu kadar… anlarsın sen onu…

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s