AKPKK= PKK+KCK+PYD+YPG

Bunların hepsi aynı yolun yolcusudurlar.
İki hedefleri vardır;
-Anadolu Federe İslam Devletini kurmak,
-Büyük Kürdistanı kurmak.

Bu hedeflerine ulaşmak için şeytanla da işbirliği yaparlar, kendileri dâhil her şeylerini satarlar. Vatan-Türklük-Türkiye Cumhuriyeti-Demokrasi bunlar için hiç önemli değildir, bunları sadece yeri geldiğinde kullanılacak malzeme olarak görürler. Ödlektirler, sinsidirler, hırsızdırlar, kahpece tuzaklar kurarlar, mertçe dövüşmekten korkarlar.

Çağdaşlığa-Sanatın her çeşidine karşıdırlar. Hepsi kadını köle olarak görürler.
Taptıkları Barzani’yi lider kabul ederler, Barzani’nin Kuzey Irak Anayasasına
“4 Kadın almak serbesttir” maddesini ekletmesini görmezler.
Türk Demokrasisini beğenmezler, Türk Devletinin onları ezdiğini, asimilasyon uyguladığını, inkârcı olduğunu bas- bas bağırırlar, Barzani’nin, Irak Türkmenlerini soykırıma tabi tutmasını ve Kuzey Irak’ta tam bir dikta rejimi uyguladığını görmezden gelirler.

Güç karşısında, hemen eğilirler ve “başüstüne patron” derler.
Yalancıdırlar, yılışıktırlar!
-“Nato’nun Libya’da ne işi var, izin vermeyiz” derler ama patron, beysbol sopasını sallayıp parmağının ucuyla şşşşşttt deyince;
“Emrin olur abi, emret bekçin olayım” derler.
-“PKK ile PYD bizim için ikisi de terör örgütüdür, bunlara silah verirsek gün gelir o silah bize döner, asla olmaz” derler, ama patron telefonda şşşşşttt deyince;
“Ne demek abi, silah da veririz-koridor da açarız, sen emret yatak odamızı bile açarız
” derler ve utanmadan “Delikanlı” diye dolaşırlar…

Yıllardır yazarım, söylerim;
Bunlarla müzakere edilmez, mücadele edilir.
Türk Milletinin evlatları olan Asker-Polis-Güvenlik Güçlerini, tuzak kurup öldüren kanlı ellerle, ancak hainler müzakere eder.
Ben niye müzakere edeyim ki!
Bu soyu bozuk- sapı siliklerin sadece Cumhuriyet ilanından bu güne kadar çıkardıkları silahlı isyanlarla kaç milyon insanımızın kanına girdiklerini
biliyor musunuz?
TC Devletinin Genelkurmay Başkanı, sen bu rakamı açıklayabilir misin?

Değerli Okurlar, size iki örnek vermek istiyorum;
-Celalettin Can, Akil İnsanlar İç Anadolu Heyeti üyesi olarak AKP İktidarı tarafından seçilmiştir.
Bu sepetin kim olduğu, neye inandığı, Özgür Gündem Dergisindeki yazıları bilinmesine rağmen bizzat Erdoğan-Davutoğlu-Fidan tarafından bu heyete katılmıştır.
Pazartesi akşamı “Tarafsız Bölge” programında bu sepet; “Ben PKK’yı bir terör örgütü olarak görmüyorum. Gasp edilmiş haklarını almak için mücadele eden bir kurtuluş hareketidir” dedi. Davutoğlu ise Salı günü Grup toplantısında bu sepet için “Millidir” açıklaması yaptı!
AKP-PKK ortaklığına bundan daha net bir delil olabilir mi?

-AKP’nin yeni zenginlerinden Kürtçü Kültür Bakanı yayınladığı bir yönerge ile ülkemizin dünya çapındaki en ünlü ve değerli sanatçı-bestecisi
FAZIL SAY’ ın tüm eserlerini Devlet Senfoni Orkestralarının programlarından çıkartılmasının talimatını vermiş!
Aynı Bakan, Kürtçü-Bölücü Şivan Perver denen alçakla kucak kucağa oldu!
Sen kimsin ve hangi hakla bu ülkenin dünya çapındaki bir bestecisini dinlemeyi
Türk Milletine yasaklarsın? Hangi hakla, hangi yetkiyle?

Bunların hainlikleri artık saklı-gizli işler olmaktan çıktı. İhanetlerini, hainliklerini açıkça Türk Milletinin gözüne soka- soka yapar hale geldiler.
Densizliği, utanmazlığı, ihaneti açıkça ele aldılar!

Cami duvarına işediklerinin farkında değiller.
Türk Milletinin sabrını taşırmak üzereler. Son günlerde Türkiye’nin her tarafından aldığım haberler hep bu yönde gelişmekte.
Daha önce de yazmıştım. Devlet-Millet düşmanlarıyla, Şeriat isteyenlerle, Kürdistanı kurmak isteyenlerle son ve kesin hesaplaşmanın zamanı gelmek üzere. Yetti artık.
Bu hesaplaşmayı bu nesil olarak bizler yapacağız. KCK Başkanı Ahmet Türk ne demişti hatırlıyor musunuz? “Kürtlerle müzakere yapmak için son nesil bizleriz. Bizden sonrakilerle müzakere yapamazsınız” demişti!
Türk Milletinin bir ferdi olarak ben de diyorum ki;
“Yetti artık, canımıza tak dedi! Ya Türk Devletinin yasalarına saygılı, çalışan-üreten saygın vatandaşlar olacaksınız ve elinizdeki silahları bırakacaksınız, ya da karşınızda anladığınız dille konuşan bir Türk Milleti bulacaksınız…”

Herkes bu yazılanları dikkatle ve defalarca okumalı ve kendini hazırlamalıdır.
Etnik kökeni ne olursa olsun, kim Türk Milleti ile beraber, kim Türk Milletinin düşmanı artık açık olarak belli olsun. Herkes kaderine razı olacak…

Sağlık ve başarı dileklerimle 22 Ekim 2014
Rifat Serdaroğlu

3 thoughts on “AKPKK= PKK+KCK+PYD+YPG

  1. AKPKK= PKK+KCK+PYD+YPG

  2. Herkese ”Beyaz Zambaklar Ülkesinde” kitabını okumasını tavsiye ederim. Bir ülke nasıl yoktan var edilir öğrenirsiniz. Ama sayın Serdaroğlu’nun tabiri ile’SEPET’ kafalar çok ise önerim havada kalır. Ne de olsa okuyan beyinleri böyle yöneticiler istemez!

  3. Sn.Bakanım Sevgili kardeşim.:%100 haklı ve doğru bir yazı..Ancak İşin en acı tarafı : 17 milyon civarındaki **Ayağın gözüm başım üstüne ,bu can sana kurban !?…** köpek leştirilme AND ı ndan kurtulamayan (kurtarılmayan!?) Kürt kardeşlerim AÇILIM uyutması ile öyle bir *FEODAL BARONLARININ EMİR VE GAZABINA UĞRAYACAKLAR Kİ!…* Bir daha geri dönmelerine imkan olmayan parçalanıp LİME-LİME edilecek bir Türkiye de 77 MİLYON LA BİRLİKTE acz içerisinde kalacaklardır!?…Uyanılmıyor!?…Uyanılmıyor!?..Uyanılmıyor!?…
    *ATATÜRK * ümüzün büyüklüğü nasıl ortaya çıkıyor !..
    **DOĞU-GÜNEY DOĞU HALKI TOPRAK SAHİBİ OLAMADIĞI MÜDDETÇE ORALARIN YAZGISI DEĞİŞMEZ !?..** Bu savaşına 17 isyan la (Din elden gidiyor !?) Polemik ve yalanları ile karşı gelmişler.Bu gün Güle Oynaya BÖLÜNÜP_BÖLÜYORLAR

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s