SİZLER NEYİ ANLADINIZ Kİ

Uzun Adam, “Musul’daki operasyonun zeminine baktığınızda aynı şeyi görüyorsunuz. İki gün geçti, iki! Bugün dördüncü günündeyiz ve Kobane düşmedi. Kaldı ki Kobane kendileri için (ABD) niye bu kadar stratejik onu ANLAMAKTA zorlanıyorum. Çünkü Kobane’ de sivil kalmadı ki” dedi…

Sizler neyi anladınız ki?
Anlamak için bilmek, öğrenmek, okumak, danışmak, devletinizin tarihine ve hafızasına güvenmek gerekir. Sizler iktidar olduğunuz günden bu yana zapt edilmez kibriniz, her şeyi ben bilirim isimli hastalığınız sayesinde hep yanlış adımlar attınız, hatalı politikalar uyguladınız.
Çünkü sizler Cumhuriyete ve son Türk Devletini kuranlara düşmansınız.

Sizlerin kafanızın içindeki “Arap Milliyetçisi İslam Devleti” özlemini anlayan Amerika için siz, bulunmaz bir hazine idiniz!
Sizi kendi devletinizle, kendi Milli Ordunuzla savaşmaya yönlendirdiler. CIA’ nın konuğu olarak Pensilvanya’ da bulunan kişiyi de sizin yanınıza yapıştırdılar.

Amerika’nın izni ve haberi olmadan yüksek meblağlı dolarlar dünyada dolaşamaz. ABD bunları takip eder, istediğini yakalar el koyar, bazılarını “sonradan kullanılmak üzere” görmezden gelir.
ABD, Türkiye’ den çıkan milyar dolarların nerede istiflendiği, İran ile yapılan kanunsuz ticareti, Barzani ve Türk ortaklarının yaptığı kaçakçılık ve kaçak petrol ticaretini bildiği halde şimdilik sustu.

Sizler kendi devletinizin kurumları ile savaşırken, Türgev-Bağışlar- Haram Havuzları- Sıfırlama-Kendi Medyanızı kurmakla uğraşırken, yani önünüze atılan oyuncaklarla oynaşırken, ABD ve İsrail yapacaklarını yıllar önceden planladıkları projeleri gerçekleştiriyorlardı.

ABD ve İsrail, merkezi Kuzey Irak’taki Barzani bölgesinde olacak ve ikinci İsrail olarak görev yapacak Büyük Kürdistan’ın temellerini atıyorlardı!

Önce, Büyük Kürdistan’ın Kuzey Irak parçasını kurdular, sizler anlamadınız!
O kadar anlamadınız ki, Türk Askerlerinin katili Barzani yi “ONUR KONUĞU” yaptınız.
O kadar anlamadınız ki, Barzani’nin şirketlerinin Türkiye üzerinden kaçakçılık yapmasını görmediniz. Bu yolla kazanılan paranın yani yıllık 4-5 Milyar Doların, silah olarak Türk Askerini-Türk Polisini vuracağını anlamadınız!
ABD’ nin, Erbil yakınına dünyanın dördüncü uzunluktaki pistini ve havaalanını niçin inşa ettiğini anlamadınız!

Sizler Esad ile kanka iken, ABD sizi birbirinize düşman haline getirdi, sebebini anlamadınız!
Suriye’de Rojava denen bölgede, Büyük Kürdistan’ ın ikinci parçasını kurdu, anlamadınız!

Sizin tepenize her biri ABD’ nin paralı elemanı olan “Liberaller” denen sepetleri sardılar. Bunlar “Demokratikleşin-demokratikleşin” diye-diye
Güneydoğu Anadolu’ da bitmiş olan terör örgütünün bitini kanlandırdılar.
Size o bölgede kendi güvenlik güçlerinizi felç ettirdiler, bölgede etkinliği PKK elemanlarına verdirttiler, Büyük Kürdistan’ın üçüncü parçasının kuruluşunu başlattılar, sizler bunu da anlamadınız!

Şimdi size, Türk Askerini arkadan vuran, PKK’ ya koruyuculuk yapan
Peşmerge ’ye, kendi topraklarınızda kılavuzluk yaptırıyorlar, yarın askerinize yönelecek silah verdiriyorlar, siz yine anlamıyorsunuz!

Bak Badem;
Eğer bunları bilerek ve planlayarak yapıyorsanız, Türk Tarihinin gelmiş geçmiş en büyük haini olursunuz.
Yok, eğer gerçekten neler olduğunu anlamıyorsanız, o zaman o koltuklarda ne işiniz var? Çekip gidin bu güzel ülkenin başından, bırakın yıktıklarınız onarılsın, kardeşlik, birlik, yeniden inşa edilsin.
Evlâtlarımızı öldüren piçlerle de anladıkları dilden konuşalım.

Benim fikrimi soracak olursanız;
İhanet tohumu adama taa dedenizden içine kaçmıştır, genlerinize işlemiştir.
Kim ki, gariban Müslümanların sadaka paralarını dolandıranları korur, kol kanat gerer o zaten en büyük haindir.
Kim ki çocuklarının sebepsiz yere, hırsızlık paralarıyla zenginleşmesine destek olur, o zaten en büyük hain ve en büyük günahkârdır.
O sadece çalmayı-bölmeyi- yıkmayı bilir.
Başka da bir b.ktan anlamaz…
Yazıklar olsun…

Sağlık ve başarı dileklerimle 24 Ekim 2014
Rifat Serdaroğlu

6 thoughts on “SİZLER NEYİ ANLADINIZ Kİ

 1. Canim Rifat bey, Ne şahane insansiniz. Gazeteden once yeni yaziniz geliyor. Bu ne disiplindir. Gururumuzsunuz. Bu arada c.baskani zirhi altinda dokunulmazligi 3 kat artan Rte, tum kose yazarlarina hakaret ve tazminat davalari acmaya basladi. Fyi (for your info) Sevgiler, Melike

 2. SİZLER NEYİ ANLADINIZ Kİ

 3. Sn.Bakanım Sevgili kardeşim; ANLAMADINIZ (!)?..ANLAYAMADINIZ (!)?….Deyimini çok yanlış kullanmışsınız(!)?..Bunlar Sizden…Bizden..ve hatta herkesten çok çok daha iyi anlıyorlar da!!! İşlerine gelen **GÖTÜRÜCÜLÜĞÜN YOLUNUN BUNLAR ! OLDUĞUNU DA HERKESTEN İYİ BİLİYORLAR!?..VE İNANIYORLAR.** BU OLANLAR VE OLACAKLAR DA (((ÖNÜNE GEÇİLMEZSE !..)))DEMOKRATİK,LAİK,SOSYAL HUKUK DEVLETİ OLAN TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN SONU OLACAKTIR …Saygı ve Sevgilerimle

 4. Ancak ::. Benim İSLAM ANLAYIŞIM a sığdıramadığım; Aklımın almadığı ; **RTE…Yİ (HAŞA) ALLA IN YERİNE KOYDULAR !?**…** TÜM YÖNETİCİLERİNİ (HAŞA) PEYGAMBERDEN ÜSTÜN (KİBİRSİZ(!)?…GURURSUZ(!)?.) KILDILAR…NE,**HİÇBİR MÜSLÜMAN (!)?..A K P …..LİLERDEN VE NE DE “DİYANETTEN(!)? HİİİİİÇ İTİRAZ GELMEMESİ!?….
  PARDON DA ::*** KÜFÜR!…ŞİRK!…KAFİRLİK!.. DAHA NASIL OLACAK Kİ!?…

 5. “Benim fikrimi soracak olursanız;
  İhanet tohumu adama taa dedenizden içine kaçmıştır, genlerinize işlemiştir.
  Kim ki, gariban Müslümanların sadaka paralarını dolandıranları korur, kol kanat gerer o zaten en büyük haindir.
  Kim ki çocuklarının sebepsiz yere, hırsızlık paralarıyla zenginleşmesine destek olur, o zaten en büyük hain ve en büyük günahkârdır.
  O sadece çalmayı-bölmeyi- yıkmayı bilir.
  Başka da bir b.ktan anlamaz…
  Yazıklar olsun…”

 6. RTE’nin davranışları tamamen aldığı kültür ile ilgilidir. Daha doğrusu,kabul gören kültürü almamış,sokak jargonu ile yetişmiş, bir külhanbeyi tipini taşıyan kimliğin sahibi görünmektedir. O kadar ülke dolaştı Devlet imkanları ile ama hiç birinden bir ders almadığı kesin. Etrafına bir bak,bir sor,bir şeyler öğren ki eksiğini tamamla. Çaysıra gidip yol sıra gelen ve herşeyi bildiğini sanan bir zat! Hep yalan,hep yatsıya kalmadan sönen mum. Yıllardır aldı eline bir Türban,onu istismar ede ede bu günlere kadar geldi. En büyük din simsarı Erbakan’ı da fersah fersah geçti! Kurtuluş AKP zihniyetinin siyaseten yok olmasındadır.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s