YENİ BİR İNSAN TÜRÜ

“Papaz Efendi Kilisenin bahçesinde kendi yaptığı şarabı içip, keyif yapıyormuş.
Kadehini masaya bıraktığında bir karga gelip gagasını şarap kadehine sokmuş ve içmiş. Şaşkınlıktan gözleri faltaşı gibi açılan Papaz Efendi, kışşt diye kargayı kovalamış. Sinirlenen karga havada birkaç tur attıktan sonra, Papazın kafasına pislemiş!
Papaz; “Sen nasıl bir yaratıksın be! Müslüman olsan şarap içmezsin, Hıristiyan olsan Papazın kafasına s.çmazsın. Gerçekten sen nesin yahu…”

2002 yılından bu yana ülkemiz yeni bir insan türü tanıdı.
Baktığınızda kelle-kulak yerinde, kravat boyunda insana benzer tipler bunlar.
Konuştuklarında ise Müslüman-Demokrat-Muhafazakâr, ülke bütünlüğünden yana, Cumhuriyete bağlı, namuslu insanlar olduklarını söylüyorlar.

Ama gerçek nedir?
-Bu tür insanlar Müslüman olduklarını, inançlarına göre yaşadıklarını söyler mi?
Her fırsatta, her mikrofon gördüklerinde bunu ifade ederler ve bununla övünürler!

-Bu tür insanlar yalan söylerler mi?
Bu konuda o kadar ustadırlar ki, yalanı urganın üstünde bağdaş kurdurup, oturturlar! Söyleyecek yalan bulamadıkları an doğruyu söyleyebilirler!

-Bu tür insanlar haram yer mi?
Deveyi havuduyla yutarlar. Gariban Müslümanların verdiği sadaka paralarını pavyonlarda yerler, metreslerini beslerler.
Bir kısım sapısilik kişilere önce devletten hile ile ihale verirler ve devleti bu çakallara soydururlar. Sonra bu çakallardan aldıkları avantalarla
“Haram Havuzu” oluştururlar. Bu paralarla gazete-televizyon satın alırlar ve onları da hırsızlıkta kullanırlar.
Milletin ödediği vergileri, kendilerine saray yapmak için harcarlar.
Devlet gücünü kullanıp, devleti soyarlar ve paraları ayakkabı kutularında saklarlar. En önemlisi ise bu tür insanlar çocuklarını da haram yemeye alıştırırlar ve beraber çalışırlar!

-Bu tür insanlar hırsızlık yaparlar mı?
Üüüfff, fırsatını buldukları an Allah’ın yanından Peygamber’i bile çalarlar.
Kupon arazilere bayılırlar! Bu tarz arazileri önce “Yeşil Alan” ilan ederler.
Ucuza kapatırlar, sonra imar çıkartıp, milletin havasını-suyunu çalarlar.
Vakıf kurarlar ve bu vakıflara baskı ile mal bağışlatırlar. Vakfa yapılacak yüz milyonlarca dolar avanta para karşılığında, “İmar Rantı” yaratıp, paylaşırlar.

-Bu tür insanlar demokrasiye inanırlar mı?
Her ağızları açtıklarında bunu söylerler, hatta İleri Demokrasi derler.
Demokrasinin yanından bile geçmemişlerdir. Biat kültürü yani şartsız-şurtsuz itaat isterler. Tartışma-Danışma kültürleri yoktur. Hepsi birer kara-kapkara faşisttirler. Demokrasinin nimetlerini kullanarak, demokrasi katletmek bunların en mahir olduğu konudur.

-Bu insanlar Türk Milletini severler mi?
“Türk Milleti” diyemezler. Sadece millet derler. Bir adım sonra ümmet demeye başlarlar. Tamamı Arap Milliyetçisidir. Türklüğü bir alt kimlik olarak görürler.
Türk Milletini birbirine düşman edip parçalamak için küresel çetelerin taşeronluğunu yapmak bunların en önemli görevleri arasındadır.
Bunlar Türk Milletinin tarlasından yerler, ama düşmanın tarlasına yumurtlarlar,
Bunlar Milli değildirler. Bunlar için Vatan mefhumu yoktur. Seccadelerini koydukları her yer bunlar için vatandır!

-Bu tür insanlar, toplumu Allah ile aldatırlar mı?
Bunu dahi yaparlar. Kur’an-ı Kerim’i çarpıtırlar. Yalan-uydurma hadisler türetip, insanları kandırırlar. Kendilerini “Allah’ın Vekili-Tarikat Önderi-Cemaat Lideri” gösterip, devlete tek kuruş vergi vermeden milyarlarca liralık kirli paranın üstüne otururlar!

Değerli Okurlar;
Bunlar gerçek Müslüman olsalar, hırsızlık yapıp çalmazlardı. Kul hakkı yemezler, Allahtan korkarlar, kuldan utanırlardı.
Bunlar bildiğimiz insan türlerinden olsalar, kendi öz vatanlarını satmazlar, haram yemezler, kendi çocuklarını hırsızlık paralarına ortak etmezlerdi.
Özür dileyerek söylüyorum, bunlar insan olsalar, yemek yedikleri kaba pislemezler, kendi vatanlarını emperyalist devletlerin oyunlarına peşkeş çekmezlerdi.

Bunlar ayrı bir türdürler.
Beyinleri bacak arasında, namusları doymak bilmeyen midelerinde, hırsları o kıt akıllarının çok üstünde, iki ayaklı belalardır…

Kim bunlar diye merak mı ettiniz?
Televizyonu açın, birinden birine rastlarsınız. Gazete sütunlarına bakın, mutlaka görürsünüz.
Çevrenizde birdenbire çok zengin olan, son model arabaya binen, korumasıyla dolaşan, metres tutanlar var ya, hah işte onları iyi belleyin. Devir değiştiğinde bunların hepsini toplayıp, onarmamız gerekecek. Herkes kaydını iyi tutsun…

Sağlık ve başarı dileklerimle 18 Kasım 2014
Rifat Serdaroğlu

4 thoughts on “YENİ BİR İNSAN TÜRÜ

  1. Bunların insan öldürme hürriyetleri de vardır, kendilerinin ve akrabalarının trafik kazasında insan ezme önceliklerini daha yetkili makamlara çıktıklarında maiyetlerindekiler için de kullanmaktan çekinmezler. Polisin adam öldürmesini, vali korumalarının çocuk ezmelerini yetkileri dahilinde görerek soruşturma izni dahi vermezler. Nev’i şahsına münhasır bir türdür bunlar…

  2. YENİ BİR İNSAN TÜRÜ

  3. Ben suna kesin olarak inaniyorum ki,Sende Allahin Türk Milletine bir lütfusun keske milyonlarca RIFAT SERDAROGLUMUZ olsaydi biz bu durumlara düsmezdik.Allah size cok cok ömürler ihsan etsin sayin Hocam saygiyla ellerinizden öpüyorum.

  4. Sn.Bakanım Sevgili .Kardeşim; Rah.Ağabeyim .AHMET MUŞLU (Türkiye Bir.Gıda Sen.Gen.Bşk.) Patron-İşçi Mecz ini Onun gibi yapan bir sendikacı olmamıştır. Türk-Yunan anlaşmazlıkları sırasında Taksim meydanında kürsüde konuşuyor!…Yunan eğer Türk vatandaşına bir zarar verirse …..
    İkinci gün bir Çikolata Fb.Sahibi Rum vatandaş—Ahmet bey teessüf ederim…Yani bir savaş çıkarsa sen bize zarar vereceksin !?…Ağabeyim cevaben—-Eee…sevgili Niko Yunan askerini arayana kadar!?…Tabiii en çok tanıdıklarımla başlarım !?…

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s