TORUN TORBA BİR ARADA

Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 1-2-3-4. Maddeleri ve İnkılap Kanunlarının korunmasını emreden 174. Maddesi yürürlükte iken, TC Başbakanlık koltuğuna oturtulan şahıs nasıl böylesine ihanete varacak davranışlarda bulunabilir?
Sorumlu bir yönetici, nasıl olurda ülkesinin birliğini bozacak, ülkeyi bir iç savaşa sürükleyecek politikalar uygular?

Adamın işi-görevi buysa, dedesinden babasından bunu öğrendiyse bal gibi yapar. Daha beterini de yapar!
Bugün şu Dede-Torun ilişkilerine beraberce bakalım;

-Adamın dedesi, Cumhuriyetin kurulduğu yıllarda, Cumhuriyet Devrimlerine karşı çıktıysa, Potamya’da askere gitmemek, devlete vergi vermemek için isyan edip yakıp yıktıysa, TORUN da aynı işi yapmaya devam eder.
O torun, Avrupa’da gariban Müslümanlardan toplanan sadaka paralarıyla
siyaset yaparsa, üstelik gerçeği bilmeyen- toplumun problemleriyle ilgilenmeyen- okumayan- öğrenmeyen kişiler tarafından ülkenin tepe noktalarına getirilirse, ihanetin katmerlisini yapar!
Niçin şaşırıyorsunuz ki?

-Adamın dedesi, Cumhuriyetin fidan gibi bir asteğmenini kör bıçakla ensesinden kestiyse ve o adam dedesinin yolundan yürüyorsa, ihanetin daniskasını yapar.
Başka bir hainin torununu da, TC Başbakanlık binasındaki makamında davul-zurna ile ağırlar!
Niçin şaşırıyorsunuz ki?

-Adamın dedesi ve dedesinin babası Hazar Yahudileriyle beraber Kafkaslarda Müslüman-Türk katliamı yaptıysa ve sen de bu neslin torununu ülkenin tepe noktalarından birine oturttuysan, adam Türkiye’yi bölmek isteyen Ermeni çetelerinin adamını kendisine danışman yapar.
Cumhuriyete-Laiklik İlkesine- Demokrasiye- çağdaşlığa düşman olup, kendi Şeyhliğini ve gücünü korumak için binlerce zavallıyı silahlandırıp, devlete isyan ettiren ve binlerce cana kıymış eşkıyanın torunlarının ayaklarına gider.
Niçin şaşırıyorsunuz ki?

İhanetin nedeni olmaz, hainin sütünde vardır ihanet! Ama her ihanetin mutlaka bir bedeli olur!

Bu hainler için;
Cumhuriyet Dönemi, zulüm dönemidir! Cumhuriyeti kuran Atatürk ve arkadaşları, işkenceci-asimilasyoncu- inkârcı ve din düşmanıdırlar!

Bu hainler için;
-Muaviye yanlıları- Yezid taraftarları!
-Öcalan ve Kandildeki çıyanlar!
-İngiliz Ajanı-Feodal Derebeyi-Şeyh Bozuntusu- Çete Reisi Şeyh Said!
-Amerika’nın maaşlı memuru- diktatör- binlerce Türk Askerinin katili Barzani!
-İngiliz Ajanı- Yunanistan elemanı İskilipli Atıf Hoca!
-Damat Ferit-Bedirhanlar-Özallar-Topbaşlar-Kalyoncular-Halid-i Bağdadi-Seyit Taha-Berzenciler- Reza Zarraf gibiler, makbul adamlardır…

Ne demiş atalarımız; Hoca hocayı tekkede, it iti dakkada bulur!

Bu kafada ki adamlardan Demokrasi-Hukuk Devleti-Dürüstlük bekleyen insanlara çok şaşırıyorum.
Bunlar demokrasimizin, Türklüğün, Türk Vatanının, Türk Milletinin sırtına yapışmış sülüklerdir.
Bunlara “Ne Mutlu Türküm Diyene” yazan levhalar batar, derhal indirtirler! Fakat PKK ve Kürdistan paçavralarının asılmasına ses çıkarmazlar!
Geçmişte yaşanan acı olayları çarpıtırlar ve Türk Devletine-Cumhuriyetin Kurucularına hakaret ederler. Ama 54 bin insanımızın hayatını söndüren yılan çetesi ile görüşürler!
Türk Ordusunun Genel Kurmay Başkanını “Terör Örgütü Lideri” diye zindana atarlar, PKK Narko-Terör örgütünün lideri ile kucak kucağa olurlar.

Türk Milleti ayağa kalkmadığı, kendi haklarına, kendi demokrasisine sahip çıkmadığı takdirde bu ihanet düzeni Türkiye parçalanıncaya kadar devam eder.

Herkes demokratik yollarla hakkını-hukukunu korumayı, direnmeyi, demokratik tepkisini kullanmayı öğrendiğinde bu şarlatanlar layık oldukları Ortaçağa kaçacaklardır.

Tekrar tekrar söylüyorum: Çare var, çaresiz değilsiniz. Çare sizsiniz…

Sağlık ve başarı dileklerimle 25 Kasım 2014
Rifat Serdaroğlu

5 thoughts on “TORUN TORBA BİR ARADA

 1. TORUN TORBA BİR ARADA

 2. Rifat Bey
  Bazı bunların dedlerinin adını da verseydiniz yaa. Asteğmeni katledenin torununu biliyoruz. Peki ya diğerleri?

 3. Ülkemizin ve Milletimizin gelecegi bilmece- bulmacalarla dolu tuzaklara gizli planlara hainliklere gebe bildiklerimiz bilmediklerimizin anca binde biri kadardir.cok yalanlar pompalaniyor dara düstüklerinde dikkatleri dagitacak gündem oynamalari yapiliyor hedef göstermeler algi yönlendirmeleri de cabasi buna destek veren omurgasiz medya bu kirli savasin icinde üniversiteler suspus yargi denetim ve baski altinda,ordusu dagitilmis korkutularak sindirilmis Güneydogumuz elden cikmis bayraklarimiz milli degerlerimiz paspas edilmis hirsizlikla hainlik yarasicak boyutlara ulasmis kisacasi üzerimize ölü topragi atilmis gibi uykuya dalmisiz uyanirsak birgün herseyin COK GEC oldugunu anlamis olacagiz da,insallah o zaman is isten gecmemis olur.ALLAH ÜLKEMIZI VE MILLETIMIZI KORUSUN HAINLERI BERTARAF ETSIN ZÜRRIYETLERINI KURUTSUN.HAINLERE KAHIR,VATANSEVERLERE GÜC VERSIN.

  • Gündoğan Kamil UYGUNBAŞ
   Sayın Bakanım SevgiliKardeşim; 72 senedir Camiye giderim!…yapabildiğim kadar İBADETLERİMİ yaparım!…Ancak Şu Neyzen TEVFİK denen insan ne kadar büyük bir düşünürmüş ki bunları70 sene evvel görmüş ve yazmış
   *SENİN GİBİ D…SLARIN YÜZÜNDEN ,DİNİNDEN DE SOĞUYACAK BU MİLLET *
   Dinimden değil de *DİN-İNANÇ* HAKKINDA ARTIK AŞAĞIDAKİ JENERİĞİM İNANCINDA YAŞAYACAĞIM.
   *İNANÇ – İLETİŞİM VE İNSAN ! *
   BU GÜN ; İNSANLARIN SAHİP OLDUKLARI, BİLGİ EDİNEBİLME OLANAKLARI ÇERÇEVESİNDE ((TÜM İNANÇ SAHİPLERİ)) (DİN KİTAPLARI “KURAN-İNCİL-TEVRAT-ZEBUR”… İLE BUNLARIN 1 (BİR) AD. TEFSİRLERİ DIŞINDA!?…)” YANİ ; **ALLAH-KİTAP-PEYGAMBER VE İNSAN**!?..ARASINDAKİ *DİN TİCARETİ(!)?…NDEN* PARA KAZANANLAR-KAZANILANLAR-(!)?…IN == DİYANET BAŞKANLIKLARI!…MÜFTÜLÜKLER-VAİZLER-HOCALAR-İMAMLAR-HAFIZLAR-TARİKATLAR-ŞEYHLER-ŞIH LAR …VE BUNLARLA İLGİLİ NE VARSA !?…BU GÜNE KADAR NEŞREDİLMİŞ YAZILIMLARIN TÜMÜ !?…)))İNSANLARLA *İNANÇ*((İNANDIKLARI)) VEYA İNAN-ÇSIZ LARIN İNANÇSIZLIKLARI ARASINDAN ÇIKMALARI -ÇIKARTILMALARI- GEREKMEKTEDİR!…ARTIK İNSANLAR* BİLEREK* YAŞAYACAKLARI ÇAĞA GELMİŞLERDİR…İNAN-ÇILARA VEYA İNAN-ÇIZ LARA GÖRE **GÜNAH-SEVAP HESAPLARINI DA ALLAH A KENDİLERİ VERİR ! ARACILARIN YARDIMI İLE DEĞİL** İNSANLARIN KANDIRILMALARINA-SOYULMALARINA-SAPIK İDEOLOJİLERİN ARKASINDAN KOŞTURMALARINA
   VS..VS..VS..SON VERİLMELİDİR !?… G.K.U

   NOT: (GEÇ DE OLSA !?.) BU GÜN İNANDIĞIM -İNSANLARA; DİKTE ETTİRİLEN DİN- ***KUDRET SAHİPLERİNİN ,DİN SATICILARINI KULLANARAK ,İNSANLARI SÖMÜRMELERİYMİŞ!?.

 4. Sayın Serdaroğlu,kişinin dedesi kötülük yaptıysa,torunu da yapar diye bir şey yok,buna katılamıyorum.Kişinin yaptıkları önemli. Mayasında olabilir,sonradan öğrenebilir ama yaptıkları yanlışları ferden eleştirelim.Elle tutulur bir yanı yok zaten dediklerinin.Dedesi aksine çok muhterem olsa ne yazar,olmasa ne yazar bu kişi iyi olmadıktan sonra!

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s