AKP’DEN APO’YA İTİBAR MADALYASI

TC Devletine isyan etmiş, kalkışmanın parasını ve silahlarını İngiliz İstihbaratından almış, binlerce insanımızın ölümüne sebep olmuş, ömrü boyunca Evladı Kerbela ’yı istismar etmiş feodal eşkıya Seyit (!) Rıza’ dan özür dileyeceksin, Cumhuriyetin ve Devletimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e, hem hakaret edeceksin, hem kendisine TBMM’nin kanunla verdiği soyadı olan ATATÜRK’ ü kullanmayacaksın, hem de yürürlükte olan Anayasayı paspas edeceksin!

Kimsin sen, hangi ülkenin adamısın a şaşkın!

İngiliz İstihbaratı hesabına çalıştığı mahkemece belgelenmiş, Kurtuluş Savaşımız esnasında, “İngiliz’e-Yunan’a karşı savaşmayın. Halife Padişah’a biat edin” yazan belgeyi imzalayıp, on binlercesini Yunan uçaklarıyla Türk Askerinin üzerine attıran İskilipli Atıf’ın adını TC Devletinin Hastanesine utanmadan vereceksin,
Güneydoğu’da Türk Bayrakların yakılmasını, Atatürk Büstlerinin tahrip edilmesini görmezden geleceksin, aynı bölgede PKK paçavralarının asılmasını, teröristlerin heykellerinin yapılmasını destekleyeceksin!

Kimsin sen, hangi ülkenin adamısın a şaşkın!

Eyy zahmet edip sandığa gitmeyen ve gidip te AKP’ ye oy veren vatandaşlar!
Sizler de bunlar gibi mi düşünüyorsunuz?
Sizler de Devletimiz ve Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ e düşman mısınız?
Sizler de Türk Milletine düşman olan “Vatan Hainlerinin” itibar kazandırılmasını istiyor musunuz?
Özellikle kıçını kaldırıp da sandığa gitmeyen 15 Milyon seçmen, oyunuzu kullanmayarak ülkemiz adına nelere sebep olduğunuzun farkında mısınız?

Bakın sizlerin yüzünüzden AKP Hükümetinde, Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı olan Bülent Arınç, Pazartesi günü Bakanlar Kurulu toplantısından sonra neler söyledi?
HDP Eşbaşkanı Demirtaş’ın sözlerini eleştiren Arınç;
“Söylenenler hükümeti zor duruma düşürüyor. Sayın Öcalan’ı da zor duruma düşürüyor. Siz bunları söylediğinizde hükümet bunları vaat etmiş gibi oluyor, hayır biz kurumsal olarak bunlar olabilir, üzerinde çalışalım diyoruz.
Siz Öcalan’ın itibarını düşürüyorsunuz!”

Bu sözlerin açılımı şudur;
“Ulan Selahattin, tamam Öcalan ile anlaştık ama niye açık ediyorsun yahu?
Her şeyin zamanı var. Önümüzde seçimi kazanmak zorundayız. Seçimden önce İmralı’da yapılan anlaşmayı Türk Milleti öğrenirse nah bize oy verir.
Siz de görürsünüz o zaman!
Biz Öcalan’ı TC Devletinin muhatabı yapıyoruz ona itibar sağlıyoruz, siz adamın itibarını düşürüyorsunuz yahu…”

Değerli Okurlar;
Bir Hukuk Devletinde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın sözleri “VATANA İHANETİN” belgesidir.
Arınç’ın bu sözlerini bir kez daha okuyun ve bir yere not edin.
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı, Cumhuriyetin Başsavcıları bu adam hakkında derhal dava açmalıdırlar. Görevleri Anayasal ve hukuk düzenini korumak olan Cumhuriyet Savcıları bu önemli konuda işlem yapmazlarsa, onlar da sorumlu olacaklardır.

Kim ki 54 bin insanımızın ölümüne sebep olmuş, ülkemizin 400 Milyar Dolar parasını boşa harcatmış, uyuşturucu kaçakçısı, ömür boyu ağırlaştırılmış hapse mahkûm edilmiş bir sapık katille itibar madalyası takacak,
Türk Milleti onun alnına mutlaka VATAN HAİNİ damgası vuracaktır.
Hem de hiç çıkmayacak şekilde! Ne mutlu Türküm Diyene…

Not;
Eee Aydın Doğan, nassın eyimin?
Diren dedik, Bademe biat ettin. Erkek gibi savaşmasını bilemedin. Türk Milletinin sana verdiklerinin kıymetini bilemedin. Adam gibi bir defa öleceğine, korkaklar gibi her gün öldün. Yakında tüm medya grubunu elinden alacaklar!
Dikkat et, yakında pantolonunu da almasınlar!
Yazık, boşa yaşanmış bir ömürmüş seninki!

Sağlık ve başarı dileklerimle 26 Kasım 2014
Rifat Serdaroğlu

3 thoughts on “AKP’DEN APO’YA İTİBAR MADALYASI

  1. Sayin Hocam, TBMM Baskani Syn.Cemil Cicek icin “KADIR KIYMET BILMEZ” adli yazinizda;Cok cesur,Dürüst Harama bulasmamis ifadeleri kullaniyordunuz aradan üc gün gecmeden dört eski bakan icin kurulan komisyonun ifadelerine ve icerigine yasak getirme girisiminde bulundu nasil tanimissiniz sizin gibi tecrübeli bilgili birine ben hayret ettim dogrusu ben hicbirzaman hem AKP li olup,hem de ülkesini milletini tüm degerlerden üstün tutacak birini henüz taniyamadim.AKP yi seven Türkiye´yi sevmez,Türkiye´yi seven de AKP yi sevmez bunun baska yolu yoktur buna BDP´yi de ilave edebiliriz.
    Saygilarimla

  2. Şaşkın olan bu ülkeyi bu hale getirenlerden ziyade, bunları bir iş yapacak diye oy verenlerdir. Yani son seçimlerde oy verenleri kasdediyorum. 12 Yılda adamların yaptığı ve yapmak istediği meydanda,gören gözler çıkarı için görmez ve duymaz ise yokuş aşağı giden bir varil durumunda oluruz elbette! Terör ve anlaşma denen zaafiyet, hiç bir insani ve demokratik değildir.

  3. Sn.Bakanım Sevgili Kardeşim; 72 YILLIK BİLİNÇLİ GEÇEN ÖMRÜM BOYU ;BU KADAR YÜZ SÜZ !?..BU KADAR SURAT SIZ LARA !?…YEMİN LE SÖYLÜYORUM…RASTLAMADIM. ESASINDA ONLARA ARTIK KIZMIYORUM DA ::ONLARIN ARKASINDAN GİDİP, EVE DÖNÜNCE DE *NAMAZA* DURANLARI ANLAYAMIYORUM!?…7 YAŞIMDAN BERİ 72 YILDIR GİTTİĞİM İBADETHANELERE, BUNLARLA BERABER OLMAMAK İÇİN ARTIK GİDEMİYORUM!?…EYYYYYYY NEYZEN TEVFİK; NE BÜYÜK İNSANMIŞSIN Kİ…..70 SENE EVVEL NE KADAR DOĞRU SÖYLEMİŞSİN
    ***SENİN GİBİ “DEYYUSLARIN YÜZÜNDEN !?”
    DİNİNDEN DE SOĞUYACAK BU MİLLET !?…*** SEVGİLERİMLE

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s