CUMHURBAŞKANI RECEP, BİLAL’İ VERİR Mİ?

Bugün 5 Ocak 2015. Hırsızlık-Yolsuzluk-Rüşvet olaylarını inceleme komisyonu, dört eski Bakan için karar verecek!
Bunca yaşadığımız rezilliklerden sonra “Durun Bakalım, acaba ne olacak” diye bekleyenler var! Ne olacağını ben size şimdiden söyleyeyim;

Komisyonun ne karar vereceğinin hiç önemi yoktur. Komisyon ister dört bakanı aklasın, ister dördünü veya bazılarını Yüce Divana sevk kararı alsın.
Alınacak karar “süs” niteliğinde olacaktır.
Kararı, Milletvekilleri TBMM Genel Kurulunda gizli oy kullanarak vereceklerdir!
AKP Milletvekilleri 2015 Haziran Genel Seçimlerine giderken, yeni milletvekilleri listelerini Cumhurbaşkanı Recep’in “TEK BAŞINA” yazacağını bilmiyorlar mı?
Sizce bugüne kadar her türlü pislik ve ihanet karşısında susmayı tercih etmiş, iktidar nimetlerinden az da olsa nasiplenmiş, önümüzdeki dönemde milletvekilliği hayali kuran ve dönemin Başbakan’ı Recep’e biat etmiş AKP Milletvekilleri vicdana-hukuka uygun karar verirler mi?
TBMM’de ki “Gizli Oylama” sırasında, Cumhurbaşkanı Recep’in “SS Subayları” olan Grup Başkanvekilleri, oy kullanacak milletvekillerini yakın markaja alırlar ve her birine verilecek “Kabul-Çekimser-Ret” oy pullarından, “Kabul-Çekimser” pullarını geri alarak, RET oyu kullanmalarını garantiye alırlar!
Sonrasında açıklama hazırdır;
“TBMM’de Sayın Milletvekilleri “Özgür İradeleri ve Gizli Oy” şeklinde oy kullanarak dört bakanımızı aklamışlar ve 17/25 Aralık olayının bir darbe olduğunu bir kez daha ve kesin olarak belirlemişlerdir!”
İşte hesap bu kadar basittir; “50 Arap’ta yüz terlik!”

Meclisteki çoğunluğunuza güvenip sözüm ona aklanabilirsiniz! Ama bu aklanma olmaz, pisliklerin üzerini “Örtmek” olur. Zamanında Erbakan-Çiller-Yılmaz’ın birbirlerini aklamalarını “Ayıplarını örtmelerini” Türk Milleti kabul etmiş miydi? Elbette etmedi ve ilk seçimde sildi attı!
Bu Badem Takımı da en yakın zamanda layık olduğu sonla karşılaşacaktır…

Adli Tıp Kurumu tarafından doğruluğu ispat edilen ses-görüntü kayıtlarında dönemin Başbakanı Recep ile oğlu Bilal arasında geçen konuşmalar ve bu konuşmaları doğrulayan olaylar, birazcık aklı ve hukuk bilgisi olana, bu olayların tepesinde, dönemin Başbakanı Recep’in olduğunu net olarak göstermektedir. Aksi düşünülebilir mi?

Dönemin Başbakanı, kendi atadığı Bakanlarına güvenmeyip tüm müsteşarları kendi atayacak, her Bakanın yanına 10 Milyon liradan fazla tutardaki ihaleleri kendisine bildirecek birer danışman oturtacak ve yapılan yolsuzluklardan bilgisi ve ilgisi olmayacak!
Kendisinden habersiz ihale yapan Bakanı, tekme-tokat dövecek ve bakanlıktan atacak ama yapılan yolsuzluklardan ilgisi ve bilgisi, olmayacak!
Peh, peh, peh! Dürüstoğlu Recep Hoca…

Yolsuzlukların baş siyasi sorumlusu nasıl ki dönemin Başbakan’ı Recep ise, olayların odağı da Bilal Oğlan’ın Türgev isimli vakfıdır. Bakanlıklar ve AKP’li Belediyeler kullanılarak yapılan “İmar değişiklikleri ve çözülen problemler” karşılığında bağışlar Türgev’e akmaktadır. Bu vakıf o kadar pervasızca kullanılmıştır ki, bir defada 100 Milyon Dolar bağış alabilecek hale getirilmiştir.
Kim ki, siyasetin tepe noktalarının desteği ve işbirliği olmadan bu vakıfların yaşayabileceğini ve sadece Allah rızası için hizmet ettiğini düşünürse, ona halk dilinde “zincirle bağlanacak deli” derler.

Sözün özü;
Eğer dönemin Başbakanı şimdinin Cumhurbaşkanı Recep, Bilal Oğlanı yargılanmak üzere adalete teslim ederse, TBMM AKP Grubu da dört eski bakanı Yüce Divana gönderir! Koru beni, koruyayım seni hesabı yani!
Tüm bu saptırmalara ve yalanlara rağmen Devleti-Milleti soyanlar, gariban Müslümanların sadaka paralarını çalanlar, kul hakkı yiyenler kurtulabilirler mi? Asla kurtulamazlar! Bundan böyle yargılanıp, hesap verene kadar tümüne uyku haramdır, insan içine çıkamazlar!
En ilginç sözleri Zafer Çağlayan söylemedi mi;
“Bu süreç beni ve ailemi çok sarstı. Kanser oldum” dedi!
E be saat Zafer, kanser olacağına Yüce Divana gidip aklansana! Sıkarsa tabii ki…

Sağlık ve başarı dileklerimle 05 Ocak 2015
Rifat Serdaroğlu

6 thoughts on “CUMHURBAŞKANI RECEP, BİLAL’İ VERİR Mİ?

  1. CUMHURBAŞKANI RECEP, BİLAL’İ VERİR Mİ?

  2. İÇİM DARALIYOR, NEFES ALMAKTA ZORLANIYORUM… NE GÜNLERE KALDIK YARABBİ!

    “Adli Tıp Kurumu tarafından doğruluğu ispat edilen ses-görüntü kayıtlarında dönemin Başbakanı Recep ile oğlu Bilal arasında geçen konuşmalar ve bu konuşmaları doğrulayan olaylar, birazcık aklı ve hukuk bilgisi olana, bu olayların tepesinde, dönemin Başbakanı Recep’in olduğunu net olarak göstermektedir. Aksi düşünülebilir mi?”

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s