AB’YE DE GİRDİ/ PKK’YA DA SİLAH BIRAKTIRDI

Hollywood yapımcıları, Universal Stüdyoları, Metro Goldwyn Mayer ve Yeşilçam yapımcıları, AKP Hükümetinin yanında havasını alırlar, yaya kalırlar!
Bu Hükümet kadar olmamışı olmuş, yapılmamışı yapılmış, ihaneti zafer, utancı kahramanlık, din istismarını Müslümanlık gibi gösterebilen, tüm işi algı operasyonu üretmek olan bir siyasi yapı görülmemiştir. Sanki hükümet değil de, film yapımcısı veya profesyonel görüntü çekim uzmanı gibi adamlar…

Unutanlar için hatırlatalım;
Tam da 29 Ekim 2004 tarihinde Türk Milleti Cumhuriyet Bayramını kutlarken, dönemin Başbakanı Recep ve dönemin Dışişleri Bakanı Huber Apo,
Roma-Conservatori Sarayında, Türk ve İslam düşmanı-Haçlı seferlerine rehberlik etmiş Papa X. İnnocente’nin heykeli önünde, henüz AB Üyesi olmadığımız halde, AB Anayasa Taslağını Türkiye adına imzalıyorlardı!
17 Aralık 2004 tarihinde (17/25 hırsızlık-yolsuzluk-rüşvet olaylarından 9 yıl önce) Brüksel’de, AB’ye katılım müzakerelerinin başlatılması imza töreni yapılmıştı!
Erdoğan ve Gül, Ankara’ya dönüşlerinde Avrupa Kıtasının tamamını fethetmiş Fatihler gibi karşılanmışlardı. Güpegündüz havai fişekler atılmış, 41 pare top patlatılmıştı. Bu olay Türk Milletine, AKP Hükümeti Türkiye’yi AB’ ye soktu şeklinde anlatılmıştı!
Aradan yıllar geçmesine rağmen, ne AB ile müzakereler tamamlandı, ne de
AB yetkilileri bizi tam üye olarak alacaklarını söylediler. Aksine, Türkiye AB’ye alınmayacak beyanları açıkça ve yüksek sesle söylenmeye başladı. Bu günlerde AKP yetkililerinden AB ile ilgili bir söz duyuyor musunuz?
Duyamazsınız, çünkü bu aralar Türkiye, AB yerine süratle Ortadoğu bataklığına yol almaktadır…

Yeni senaryo ise Cumartesi günü sahneye kondu!
Dolmabahçe Sarayında bir araya gelen AKP’li Bakanlar ve İmralı Apo’sunun postacısı HDP’liler, tüm dünyaya duyurdular; “İmralı Apo’su, PKK’ya silah bırakma çağrısı yaptı” diye…
Türkiye’yi AB’ye sokan AKP, terörü de bitirmişti! Peh, peh, peh…
Üstelik Artiz Sırrı 10 maddelik bir planı da kamuoyuna açıkladı!

İşin gerçeği, İmralı Apo’su sadece “Silah bırakmayı görüşmek üzere kongreyi toplayın” diye Kandil’den ricacı olacağını söyledi! 2009-2013 Nevruzunda da silah bırakma ve geri çekilme çağrısı yapılmıştı. Bu çağrıyı dinleyen oldu mu? Olmadığı bizzat Dönemin Başbakanı Recep ve KCK yetkilileri tarafından açıklanmadı mı?
Türk Milletinin bilmediği ne oldu da, PKK silah bırakacak?
PKK denen Narko-Terör örgütü, yaraladıkları-sakat bıraktıkları-şehit ettikleri ve katlettikleriyle birlikte 54 Bin insanımızın hayatını bitirdi. Gelecek nesillerimizin hakkı olan 400 Milyar Doları çaldı. Bu hainlikleri Türkiye’den toprak almadan Kürdistan Devletini kurmadan, silah bırakmak için mi yaptı?

Bu safsataya inanan ya çok saftır ya da PKK destekçisi vatan hainidir.
17/25 Hırsızlık-Yolsuzluk ve Rüşvet operasyonuna bakınca, aralarındaki konuşmaları dinleyince, bunların saf olmadıkları, aksine çok uyanık oldukları anlaşılıyor.
Bu yapılan, yaklaşan seçim öncesi Türk Milletini bir defa daha kandırmak üzere planlanmış ve buram-buram ihanet kokan pis bir oyundan başka bir iş değildir.
Cumhur’un Başı Recep Suudi Arabistan’a giderken, kendi adamları ile PKK sözcüleri tarafından açıklanan sözüm ona “Silah bırakma çağrısı” için,
“Bunlar iki maymunu oynuyorlar” dedi!
Bu sözün doğrusu “Üç Maymundur.” Maymunlardan biri PKK sözcüleri olduğuna göre, ikinci maymun kim? Hele hele esas patron olan üçüncü maymun kim?

Değerli Okurlar;
Bu cennet vatanda barışı-kardeşliği-birlikte yaşamayı-lokmamızı paylaşmayı en çok bizler isteriz. Ama bizim gibi düşünenler ne saftır, ne de hain!
Biz 300 yıl önce başımıza sarılan Kürtçülük belasını çok doğru kaynaklardan okumuş, incelemiş ve bölgeyi yıllarca karış-karış dolaşmış, insanlarımızla
yüz yüze konuşmuş kişileriz.
TC Devleti olarak, elindeki silahla askeri-polisi-bebeleri-kadınları-dedeleri katleden bu uyuşturucu kaçakçısı ve katiller sürüsünün elindeki silahı alıp, bunları Türk Adaletine teslim etmezseniz, PKK’lılar ellerindeki silahı size teslim etmez. Size verecekleri sadece o silahın mermisidir-mayındır-ölümdür…

Nitekim daha “İki Maymunu oynayanların (!)” beyanatlarının mürekkebi kurumadan Kandilden ve KCK’dan açıklama geldi;
“PKK’nın silah bırakacak yaklaşımı, demagojidir!”

İmralı Apo’sunun 10 maddelik listesini iyice inceleyin. Üzerlerine sürülmüş şekeri kazıyınca altından zehir çıktığını göreceksiniz. Devlet pratiğini, kanun yapma tekniğini bilen herkes görecektir ki bu talepler, bölünmeyi getirecek son adımdır.

Soru şudur;
Türk Milleti, bu oyuna gelip bir kez daha AKP’ye oy vererek, Türk Vatanının bölünmesine EVET diyecek midir, demeyecek midir?
Takdir de, karar da Türk Milletinindir. Sonra kimse ağlamasın…

Sağlık ve başarı dileklerimle 02 Mart 2015
Rifat Serdaroğlu

2 thoughts on “AB’YE DE GİRDİ/ PKK’YA DA SİLAH BIRAKTIRDI

  1. AB’YE DE GİRDİ/ PKK’YA DA SİLAH BIRAKTIRDI

  2. Diyecek Rıfat abi, evet diyecek. Hem öyle bir diyecek ki, derken orgazm olacak. Kamil.

    iPhone’umdan gönderildi

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s